PUBG VAC Ban Kaldırma, PUBG Ban itiraz etme

PUBG VAC ban kaldırma ve PUBG ban itiraz etme prosedürünü alttaki aşamaları uygulayarak gerçekleştirebileceksiniz. PUBG VAC ban yedim, PUBG haksız ban yedim, PUBG VAC ban zamanı ne kadardır? Benzeri problemler ile karşılaşan kullanıcılar amacıyla çözüm süreçlerini anlatıyoruz. Oyun esnasında haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız steam yetkilileri ile irtibata geçerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer hile ve oyun kurallarına aykırı bir tutumda bulunmadığınızı düşünüyorsanız banınızı kaldırmak amacıyla yetkililerle yazışma kurarak problemi halledebilirsiniz.

Peki bu VAC denilen düzen yüzünden ban yediğiniz de ne oluyor? Eğer Valve‘ın yaptığı bir oyunda hile kullanırsanız ve fark edilirse VAC ban denilen ban yiyorsunuz. Eğer bu yolla oyundan uzaklaştırma alırsanız bir daha oyuna aynı hesap ile geri dönemiyorsunuz. Tüm emeğiniz çöp oluyor ki hile ile bir şeyler yapmak ne denli emek sayılır orası tartışılır bir konum. Ancak VAC ban yediğiniz zaman oyuna girmeniz engellenmiyor. Sadece oyunda rekabetçi modlar da ve ya VAC koruması olan camia sunucularında oynayamıyorsunuz. Sadece kendiniz lobi oluşturup girebilir ve ya toplum sunucularında VAC koruması olmayan odalar da oynamanızı sürdürebiliyorsunuz.

PUBG VAC Ban Kaldırma, PUBG Ban itiraz etme
PUBG VAC Ban Kaldırma, PUBG Ban itiraz etme

Oyunlarda zevki baltalayan bir şeyi yapmak kötü bir şeydir. Hile yapmakta bunların başlangıcında geliyor. Belki siz eğleniyor olabilirsiniz. Veya rütbe atlıyor olabilirsiniz. Fakat karşıt tarafın canı bir hayli derecede sıkılıyor. Ve bu oyunlarda ban yediğiniz de yalnızca zamanlarda kayıbı yaşamış oluyorsunuz. VAC düzeneğinin işleyişini güzelleştiren bir hadise da şu. Eğer ben ban yiyeyim bir şey olmaz arkadaşlarım aşama atlar diyorsanız VAC bunun da önüne geçiyor.

Oyunda her makro ban yemiyor. Mesela M16A4 silahını Burst modundayken daha seri sıkmaya yarayan makrolar hepimiz tarafından kullanılıyor. Ancak silahların tepmelerini azaltan ve daha dengeli atışlar yapılmasını sağlayan makroların Cheat programlarından farkı olmadığından kullananlar kalıcı olarak yasaklanıyor. Peki oyunda kendiniz banlanırsanız ne yapacaksınız?

Öncelikle oyun yönetimine Ticket gönderebileceğiniz iletişim sayfasına gidin:

https://support.Playbattlegrounds.Com/hc/en-us/requests/new

Your e-posta address: Steam hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi girin.

Preferred Support Language: Türk

Game Nickname: Oyun içi adınızı kusursuz ve iri ufak harf ahenkli şekilde yazın.

Select Platform: Oyunu nereden satın aldıysanız onu seçin.

Server: Oyunda hangi serverde oynuyorsunuz?

Issue: Miscellaneous > Account

Subject: Ban

Description: Oyundan banlanmanızın haksız yere olduğunu ve hesabınızın geri açılmasını istediğinizi yazın (Türkçe).

I agree to the terms described below: İşaretleyin.

Attachments: İddianızı deliller nitelikteki ekran görüntüleri ve videolarını yükleyebilirsiniz. Göndereceğiniz dosyanın boyutu 20 MB’den büyükse farklı sitelere yükleyip görüntüleme adresini “Description” kısmına ilave edin.

Please verify that you are human: İşaretleyin.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara