MNG Kargo Çalışma Saatleri Kargo Hafta sonu Açık mı?

MNG kargo çalışma saatleri, hafta sonu kargo açık mı? Öğle arası saatleri kaçtır? 2018 senesi çalışma saatleri ve başka detayları yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

2003 senesinde kurulan MNG Kargo 800’den çok şubesi, 7 adeti Teknolojik Aktarma Merkezi olmak suretiyle toplam 25 alıntılama merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200 den çok siyah taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan başka ucuna ve dünyada 220 değişik ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.

Filosunda kendine ait uçakların bulunduğu tek kargo şirketi olma özelliğini sunan MNG Kargo, hava kargo nakliyeciliği ile siyah taşımacılığını entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, dışalım ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir.
MNG Kargo, sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir. Bu çağ değiştiren teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat karşılamaktadır.

Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, yenilikleriyle çağ açan MNG Kargo, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz nakliyecilik sektörüne modern dinamikler kazandırmıştır. MNG Kargo, 0 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, hız, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde yaratarak Türkiye’ye layık olduğu standartlarda kargo hizmeti sunmaktadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri Kargo Hafta sonu Açık mı?
MNG Kargo Çalışma Saatleri Kargo Hafta sonu Açık mı?

Hafta içi Pazartesi – Cuma: 08:30 – 18:00 (Nöbetçi Şubeler 20:30’a kadar açık)

Cumartesi: 08:30 – 15:30

Piyasa Günleri, resmi ve dini bayram günleri kapalıdır.

Kargonuzun, aynı gün dağıtılması için MNG Kargo şubelerine en geç 10:00’ a kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Bu hizmetimiz her gönderi için geçerli olmayabilir. Lütfen şubelerimizden gönderinize özel kontrol bilgisi alınız. Aynı gün dağıtım hizmetinden yararlanmak için, şubelerden birine gidebilir ya da 444 06 06 numaralı telefonundan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

MNG Kargo’nun Türkiye geneli şubeleri arasında meydana gelen standart gönderi hizmeti kent içi ve şehirlerarası olup her gün teslim olan adreslere mücbir sebepler harici 600 km ye kadar 1 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2 işgünü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: mngkargo.com.tr

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara